Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5 yaş ingilizce kursu , 11 yaş ingilizce kursu , 12 yaş ingilizce kursu
Online İngilizce Kursu
[Resim: b59856ab-b9e9-4988-a33a-76841caa2727.webp]
İngilizce eğitim desteği ile çocuklarınız dili en iyi şekilde öğrenebiliyor. Dil okulumuz İngilizce dilini en şekilde verebiliyor.
5 yaş İngilizce kursu ve diğer yaş aralıklarına özel programlarımız yer alıyor. İngilizce diline hakim öğretmenlerle çalışmak başarıya kolayca ulaşmanızı sağlar. Pratik bir şekilde çocukların İngilizceyi geliştirmelerine yardımcı oluyoruz. Ekibimizdeki her öğretmen, çocuklarla çalışma deneyimine sahiptir. Ayrıca uluslararası eğitmenlik sertifikalarına sahiptir. İngilizceyi karmaşık hale getirmeden çocukların en iyi şekilde öğrenmesi için elimizden geleni yapıyoruz.
[Resim: 995f6b10-9068-44c3-a7cd-706022e15c36.webp]
Dil okulumuz çocuklara özel ders programları üzerinden destek vermektedir. İngilizce alanında uzman eğitimcilerimiz 11 yaş İngilizce kursu konusunda öne çıkmayı başarıyor. Alanında deneyimli pedagog ve uzmanlar tarafından dizayn edilen merkezimiz farklı yaş aralıklarında bulunan çocukların psikolojik özelliklerine dayanarak oluşturuluyor. Eğitim kadromuzun yetkinliği uluslararası kurumlarca belgelenmiştir.
Kolayca İngilizce Öğrenin
Eğitim programımız öğrencilere yönelik oluşturulmaktadır. Çocuklarımızın, dönem sonunda uluslararası geçerliliği olan sınavlarda başarılı olması için çalışıyoruz Çocuklarımızın dil eğitimi alırken, sosyalleşmesini de sağlıyoruz. Öğrencilerin kurum içerisinde daha eğlenceli ders yapabilmesi için farklı aktiviteler gerçekleştiriyoruz.  Dil öğrenmek çocukların korkutabilir. Uzman eğitmenlerimizle beraber bu durumu tersine çeviriyoruz İngilizce sadece ezber üzerine değildir. Bu dilde esnek programlarla çocukların en iyi şekilde öğrenmesine yardımcı oluyoruz. 12 yaş İngilizce kursu ve diğer kurs programlarını internet adresimizde bulabilirsiniz. Öğrencilerimizin eğitimlerini desteklemek için özel çalışmalarımız yer alıyor. Şimdi çocuklarınızı kayıt ettirerek onların İngilizceyi sağlıklı bir şekilde öğrenmesini sağlayabilirsiniz.
Bul
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi