Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sohbet, mIRC, chat
Organik Sohbet
[Resim: logo.svg]
Organik sohbet, organik bir şekilde chat yapmanın keyifli halini sizlere sunmaktayız. mIRC yapmak tabiki zevkli bir sanal organizma, bu platform daha güzel bir şekilde arkadaş edinebilir bir şekilde yazılı sistem olarak yazılıp piyasaya sunulmuştur.
Görüntülü ve video olarak bir yazılım sistemi yoktu ama son zamanlarda bakıyoruz ki sesli ve görüntülü sohbet imkanı sağlayan irc giriş sistemini destekleyen sohbet apletleri yazılmış, bu aplet ile sesli, görüntülü bir şekilde chat yapmanıza olanak sağlamaktadır.
Ama ben yinede irc nin orijinal ve organik bir sekilde sohbet yapılması taraftarıyım çünkü bu sisteme alışmış oldum ve benim gibi düşünen arkadaşların çoğunu görmekteyiz.
Tekmirc ailesi irc sistemin yazılı olarak chat ve mIRC yapilmasi taraftarı olduğunuz için QBilisimin yazmış olduğu Zsohbet aplet ile siz değerli kardeşlerimize hizmet vermekteyiz.
Zsohbet gerçek anlamıyla bu sistemin göz bebeği olmaya devam etmektedir. Tabikide bir çok aplet var ama neden se zsohbet kullanıcıların gözüne daha güzel gelmiş kolay ve özgürce sohbet yapma imkanı saglamistir. Bu nedenle yazılı sistemin en güzel apletleri arasında yerini korumayı başarmıştır.
Organik sohbet yap tekmirc.com ile devam et daha güzel arkadaşlıklar edin ve zamanını iyi değerlendir.
Bul
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi